KELDERDARTS HALL OF FAME

WELKOM IN DE HALL OF FAME VAN "KELDERDARTS".


Op deze pagina staat de Hall of Fame van het KelderDarts, oftewel een verzameling "winnaars" van de verschillende darttoernooien in de Kelder Baflo. 


Het "belangrijkste" toernooi is de DBM, oftewel de Dutch Basement Masters. Het beruchte darttoernooi van de Kelder. Voor het eerst georganiseerd in 2014, en tot dusver voor het laatst in 2023, wat de 7e editie was. Elk gewonnen toernooi levert een officiële Kelder Ster (⭐) op. 


Vanaf 2024 wordt er ook een Kelder Darts League (KDL) georganiseerd, een spin-off dus van de DBM. Dit is min of meer het "bekertoernooi", en dus volgens de Order of Kelder, van iets minder belang dan de DBM, in de eeuwige Kelder Darts Hall of Fame. 🏆


Als er ooit een koppeltoernooi in de Kelder zal worden gehouden (die plannen hebben we wel) zal dit het 3e toernooi worden, op basis van belangrijkheid. 👑


Op de 4e plek qua belangrijkheid komt de "speeldagwinnaar" van de KDL. 


En op de 5e plek in de Order of Kelder, komt het podium van het nog te organiseren "kermistoernooi": KDATC (Kelder Darts Around The Clock)! ⏰


Op de 6e en laatste plek qua belangrijkheid, komen de winnaars van de verliezersrondes!  


Op basis van al deze toernooien en winnaars, zal een eeuwige ranglijst worden bijgehouden. Zie de lijst hieronder voor de Hall of Fame. 🤠

Dutch Basement Masters: DBM


⭐️ DBM #01 2014: (13-12-2014) 

> Rick Danhof 1e, Wiebe Derk Rustema 2e, 3e?? 


⭐️ DBM #02 2015: (11-12-2015)

> Wietse Oosterbeek 1e, WJ Rispens 2e, Marco Knol 3e.


⭐️ DBM #03 2016: (28-06-2016) (Bruisend Baflo)

> Pascal van Solkema 1e, Lars Dijkstra 2e, Marco Knol 3e.


⭐️ DBM #04 2017: (14-01-2017) 

> Rick Danhof 1e, Wietse Oosterbeek 2e, Reinoud de Vries 3e.


⭐️ DBM #05 2017: (14-07-2017) (Bruisend Baflo)

> George Voornhout 1e, Bert Noorman 2e, Bert Hasper 3e.


⭐️ DBM #06 2018: (13-07-2018) (Bruisend Baflo)

> Bert Noorman 1e, Bert Hasper 2e, George Voornhout 3e.


⭐️ DBM #07 2023: (23-12-2023)

> Douwe van Kalkeren 1e, Marco Middelberg 2e, Robert Galesloot 3e.
> Winnaar verliezersronde: Wim Dijkman.
> Hoogste uitgooi van de avond: Marco Middelberg (157).

> Aantal 180'ers: 4 (Douwe van Kalkeren, Bert Noorman, Mike vd Veen, Robert Galesloot). 


Kelder Darts League: KDL


🇬🇧 KDL 2024/01: (27-01-2024)

> Mark van Urk 1e, Christiaan Buntjer 2e, Robert Galesloot 3e.
> Winnaar verliezersronde: Robin Beuker.
> Hoogste uitgooi van de avond: Robert Galesloot (120).

> Aantal 180'ers: 2 (Robert Galesloot, Mark van Urk). 


🇹🇷 KDL 2024/02: (17-02-2024)

> Bert Noorman 1e, Allon Dijksterhuis 2e, Ben Veerman 3e.
> Winnaar verliezersronde: Kevin Janssen.
> Hoogste uitgooi van de avond: Rick Danhof (103).

> Aantal 180'ers: 5 (Allon Dijksterhuis (3), Robert Galesloot, Ben Veerman). 


🇮🇪 KDL 2024/03: (30-03-2024)

> Nico Hoek 1e, Douwe van Kalkeren 2e, Allon Dijksterhuis 3e.
> Winnaar verliezersronde: Stephen Zwerver.
> Hoogste uitgooi van de avond: Douwe van Kalkeren (144).

> Aantal 180'ers: 6 (Nico Hoek (3), Damon Medema, Thom Akkerman, Douwe van Kalkeren). 


🇳🇱 KDL 2024/04: (13-04-2024)

> Ben Veerman 1e, Robert Galesloot 2e, Allon Dijksterhuis 3e.
> Winnaar verliezersronde: Ron Slager.
> Hoogste uitgooi van de avond: Mike vd Veen (121).

> Aantal 180'ers: 8 (Mike vd Veen (3), Ben Veerman (2), Robert Galesloot, Mark van Urk, Bert Noorman). 


🇵🇹 KDL 2024/05: (11-05-2024)

> Mike vd Veen 1e, Robert Galesloot 2e, Lucas Groenwold 3e.

> Winnaar verliezersronde: Willem Jan Rispens.

> Hoogste uitgooi van de avond: Mike vd Veen (126).

> Aantal 180'ers: 7 (Robert Galesloot (4), Lucas Groenwold (2), Mike vd Veen). 


KelderDarts: Hall of Fame: 


Rick Danhof ⭐️⭐️

Bert Noorman ⭐️ 🇹🇷🥈

Wietse Oosterbeek ⭐️🥈

Douwe van Kalkeren ⭐️🟠

George Voornhout ⭐️🥉

Pascal van Solkema ⭐️

Ben Veerman 🇳🇱🔴

Mark van Urk 🇬🇧

Nico Hoek 🇮🇪

Mike vd Veen 🇵🇹

Bert Hasper 🥈🥉

Willem Jan Rispens 🥈🌸

Lars Dijkstra 🥈 

Wiebe Derk Rustema 🥈

Marco Middelberg 🥈

Robert Galesloot 🟠 🟠🥉🔴

Allon Dijksterhuis 🟠🔴🔴

Christiaan Buntjer 🟠

Marco Knol 🥉🥉

Reinoud de Vries 🥉

Lucas Groenwold 🔴

Wim Dijkman 🎁

Robin Beuker 🌸

Kevin Janssen 🌸

Stephen Zwerver 🌸

Ron Slager 🌸


“Order of Kelder” volgorde:

⭐️ 1e plaats DBM WR

🏆 1e plaats KDL Klassement 

👑 1e plaats koppeltoernooi WR

🇬🇧/🟢 1e plaats Speeldag KDL WR (plaatje van thema van speeldag, of indien vlag niet aanwezig 🟢)


🥈 2e plaats DBM WR

2️⃣ 2e plaats KDL Klassement 

⚪️ 2e plaats koppeltoernooi WR

🟠 2e plaats Speeldag KDL WR


🥉 3e plaats DBM WR

3️⃣ 3e plaats KDL Klassement 

🟤 3e plaats koppeltoernooi WR

🔴 3e plaats Speeldag KDL WR 


⏰ 1e plaats KDATC

🕰️ 2e plaats KDATC

⏱️ 3e plaats KDATC 


🎁 1e plaats DBM VR

🌼 1e plaats koppeltoernooi VR

🌸 1e plaats Speeldag KDL VR